Motocykl v obytném voze

Vzhledem k častým dotazům zákazníků, jestli skutečně lze umístit motocykl do garáže obytného vozu zde přinášíme několik fotografií. Jeden předmět našeho zájmu je standartní skůtr s oplastováním a druhý poněkud odlišný motocykl MADASS (doslovný překlad lze uvádět jako "šílený osel" nebo " šílená prd - zadek " ) :-) . Výrobce SACHS měl doufejme v počátečním úmyslu použít první název. Marketingový tah nechám na vašem posouzení.

Pokud budeme posuzovat možné poškození motocyklů v samotném prostoru garáže, zcela jistě vítězí SACHS. Zde nemůže dojít k žádnému ulomení plastu a i poškrábání hrozí mnohem v menší míře. Nádrž tohoto motocyklu je umístěna v samonosném rámu. Motocykl je vybaven startérem a baterie je důmyslně schována pod motocyklem u zadního kola.

Jako pozitivní vlastnosti lze u tohoto motocyklu uvést jeho velmi slušné jízdní vlastnosti a výkonost brzd. Výrobce do těchto strojů dodává dva obsahy. Motor o obsahu 50 a 125. 50 je vybavena automatickou a 125 mechanickou převodovkou. Po stránce výkonu neočekávejte žádné zázraky, ale pro náš účel bohatě dostačovala 125. 50 byla o poznání slabší a jela max 40km/hod. Jinak rozhodně s tímto oslíkem budete budit pozornost. Váha zkoušené 125 byla 98,5 kg.

Teď se již věnujme samotnému naložení. Skůtr byl obsahově padesátka tudíž na manipulaci byl lehčí, ale po průchodu otvoru garáže se manipulace zhoršila oproti SACHSu, jelikož tlouška omezila pohyb kolem motocyklu.

U obou zkoušených motocyklů nebylo potřeba před naložením provést demontáž zpětných zrcátek. Pouze při průchodu otvorem dveří bylo nutné zavlnit motocyklem a vstoupit postupně přes horní hranu zrcátek. Výška otvoru garáže byla 110 cm, což je vidět na přiložené fotografii.

Testovací vůz byl CI X-TIL garage. Cílém této zkoušky je pouze ukázat motocykl v garáži. Mnoho debat vzniká kolem zapáchání benzínu v obytném autě, ale to je již na jinou debatu a na fórech lze najít mnoho názorů. K tomu lze jenom možno podotknout, že motocykl SACHS je již vybaven od výrobce uzávěrem palivové nádrže, který známe například u starých motocyklů JAWA.

V naší prodejně je možno si vyzkoušet motocykl SACHS MADASS 125.

Akční nabídka

Boční okno kompletní Boční okno kompletní

S4 s roletkou a moskytiérou Dometic výklopné , 700 x 500 mm

13 234 Kč
Venkovní zásuvka k TV, koaxial, bílý plast  Venkovní zásuvka k TV, koaxial, bílý plast

Maxview pro karavany,lodě původní cena 674,- akce do vyprodání zásob

399 Kč

přejít do eshopu