Servis

Provádíme servis veškerých typů obytných aut. U vozů a přívěsů prodávaných u nás Vám provedeme též záruční a pozáruční servis. Máte- li speciální přání upravit Váš vůz o zvýšení kapacity vody, rozvody elektřiny, audio, lakování , zvýšení palivové zásoby PHM, čalounické práce, desinfekce či plnění klimatizací apod., neváhejte nás kontaktovat.

Dále provádíme montáže markýz FIAMA a OMNISTOR, klimatizačních jednotek , DOMETIC, TRUMA, TELAIR, satelitních kompletů, energetických systémů (solarní panely, EFOY apod.), přídavných zámků dveří a veškerého vybavení pro Váš karavan.

Při nehodách Vám provedeme odtažení vozu a zajistíme jeho opravu, popřípadě za Vás vyřídíme veškeré úkony s pojišťovnou.

Provádíte opravu na svém vlastním karavanu? Potřebujete konzultovat způsob provedení montáže nebo výběr materiálu k opravě či montáž nového výrobku? Neváhejte nám zavolat. Pokud nevíme, pokusíme se to zjistit u výrobců.

Máte potřebu jezdit jiným karavanem? Provádíme za spolupráce s externí společností (je již na trhu více jak 15 let) změnu Vašeho karavanu. Je možné změnit částečně barevnou odlišnost až po celé lakování, provést polep digitální folií nebo úpravy přední či jiné části Vašeho vozidla.

Chcete mít kvalitní audio? Vezmeme do Vašeho karavanu skutečné odborníky a podle jejich návrhu provedeme montáž.

ZÁKLADNÍ HODINOVÁ SAZBA

690,- Kč bez DPH

ODBORNÉ SERVISNÍ PRÁCE

880,- Kč bez DPH

KLEMPÍŘESKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

880,- Kč bez DPH

Webasto

Jsme autorizovaný servis topení WEBASTO – zajištujeme prodej, záruční a pozáruční servis těchto topení.

Nezapomenout

Důležité! Před zimní odstávkou karavanu je vhodné provést desinfekci nádrží na pitnou i odpadní vodu a celou vodovodní soustavu. Potom je nutno vše profouknout vzduchem.