Rapido 883F/883M

NOVINKA! Mercedes podvozek se zadním pohonem

Už Vám nic nebrání splnit si některé ze svých snů! Chtěli jste vždy vlastnit RAPIDO 1. třídy? Série 8M/8F Vám nabízí možnost volby mezi dvěma druhy podvozků, u toho ale Vaše možnosti přizpůsobit si vozidlo svým představám zdaleka nekončí: můžete si vybrat nábytek a jeho rozložení (3 možnosti u Fiat vozidel a 2 u Mercedes), materiály, GVW, dvou nebo tří plotýnkový vařič a mnoho dalších…RAPIDO může být zhmotněním Vašich snů!

Výhody série 8M/8F

Exteriér

Odolná polyesterová střecha, maximálně panoramatické širokoúhlé čelní sklo, odolné polyesterové panely, lemy a přední i zadní nárazníky v jemně šedé barvě, další vnitřní skladovací prostor (RAPIDO inovace – pouze u Fiat modelu)

Interiér

Kuchyň: pochromované mosazné kohoutky s keramickou vložkou, kuchyňská deska lemovaná javorovým dřevem, vařič (s možností digestoře)
Obytný prostor: Nábytek HARMONY ze solidního dřeva ve dvou variantách (javor nebo buk), moderní design a důraz na komfort, možnost vyčlenit prostor na 16" TV obrazovku, potahy na postele a deky jsou možností volby
Další: Velká SES lednička (150 l), sušák na prádlo, kombinované vodní a vzdušné vytápění, airbagy na místě řidiče, ABS brzdící systém, mlhová světla, centrální zámek na dveřích řidiče a dveřích mezi obytným prostorem a kabinou, dveře na místě řidiče s elektrickým oknem, 4 sedadla vybavená bezpečnostními pásy, kabina je klimatizována

PAMATUJ
Při nákupu RAPIDA, vlastní hmotnost zahrnuje hmotnost vozidla je tedy standardní equipment.Tato pohotovostní hmotnost obytného auta je určena v souladu s platnými zákony a zahrnuje vozidla v provozuschopném stavu, řidič (75 kg), plynová láhev, pitná voda a palivové nádrže až 90% jejich kapacity s tolerancí + / -5% (v souladu s evropskou směrnicí ES 9221).
Je proto povinností uživatele předpokládat zatížení s počtem cestujících na palubě v závislosti na užitečném zatížení a hmotnost jakéhokoliv dalšího vybavení, instalovaném ve vašem vozidle .

Akční nabídka

Moskytiéra vstupních dveří s rámem 1935x650mm

4 049 Kč bez DPH

4 899 Kč vč. DPH

Tempomat MagicSpeed MS-880, Fiat Ducato od r.v.2011

9 000 Kč bez DPH

10 890 Kč vč. DPH

přejít do eshopu