LAIKA SLAVÍ 50 LET 1964 - 2014

Příběh Laika začíná v roce 1964, rok. Byla to éra průzkumu vesmíru a objevování neznáma.

Zakladatel, Giovambattista moscardini byl z těchto dobrodružství, které otevřely nové obzory poznání, fascinuje. To je také důvod, proč společnost vezme si jeho jméno od prvního psa, který byl vyslán do vesmíru. Vzhledem k tomu, logo bylo vybráno proto, červený okřídlený chrt.

1964 byl také rokem první model karavan, malé "500" it. Byl tak malý, že by mohl být tažen Fiat 500.


karavan 500

1977 představil Laika, první motorové domovy. Od té doby jsme ušli dlouhou cestu ...

50 let po svém založení , Laika uvádí světovou premiéru na veletrhu ve Stuttgartu 2014 ,50 vydání , vozidla s elegantním designovým prvkem , který se vždy vyznačuje značku toskánského domu Greve in Chianti a velké nadání . Nové externí grafická karta , velký estetický dopad , podtrhují dynamický linku a silnou osobnost těchto vozidel ještě výraznější v 7009 pomocí mřížky motoru Kreos barevných profilů s elegantním černým chromem a zrcadel barevně sladěné s mřížkou .

50. edice bude představena na karavan Kreos 7009 na tři části , Kreos 5009 , Kreos Kreos 4009 a 4010 , všechny z nich označen s novým logem Laika věnovaný životnímu jubileu 50. výročí okřídleného psa .

Atmosféra uvnitř těchto vozidel , moderní a atraktivní , hraje na kontrasty barevných dat z kombinace tónů v nábytku Oak Trentino a bílé perleti a dveře skříní oblasti , a to jak z čel zásuvek v kuchyni . Velký podsvícený zrcadlo u vchodu do dveří buněk , kliky v provedení chrom satén zvyku Laika obohatí interiér vozidel , a to díky použití moderního dvoubarevným čalouněním z mikrovlákna ( béžová / šedá) velkou hodnotu , příjemný na dotek , nabízí vynikající úroveň komfortu . Sedadla kabina krytu, stejně jako opěrky hlavy a rohože buněk dveří jsou přizpůsobeny s logem 50 let a nové záclony furniture balíku dát styl a životní prostředí .

Pro potvrzenípovolání inovací Laika byl použit na realizaci plánu v kuchyni a Kreos 4009 Kreos 4010 , skutečně inovativní materiál , se speciální hmatové měkké , téměř hedvábný ve značkových odstínů tmavší než jasné, že kuchyňské desky v drahých pryskyřice materiálu Kreos 7009 Kreos 5009 . Tento nový materiál matného lamina , s anti - otisk prstu , odolný proti poškrábání a snadno se čistí byl používán návrháři Laika i pro realizaci kuchyňského stolu , který představuje elegantní chromovanou lištou stranu vložen do rámu .

Čtyři vozidla Edition 50 letech všechny výhody svých Classics : více výhod pro zimní dovolenou , vysoký komfort jak den a noc díky velikosti lůžek , visící maxi velikosti pro velkou úložnou kapacitou a všemi funkcemi, a materiály, hodnoty, které pouze vozidla Laika může nabídnout .

http://www.laika.it/

Akční nabídka

Boční okno kompletní Boční okno kompletní

S4 s roletkou a moskytiérou Dometic výklopné , 700 x 500 mm

13 234 Kč
Venkovní zásuvka k TV, koaxial, bílý plast  Venkovní zásuvka k TV, koaxial, bílý plast

Maxview pro karavany,lodě původní cena 674,- akce do vyprodání zásob

399 Kč

přejít do eshopu